Villa La Fantastica 14 tot 19 pers Tweede verdieping: foto's en beschrijving
Aanvraag beschikbaarheid/meer infoReserveren
Via de prachtige natuurstenen trap bereikt u de tweede verdieping.
Een grote entree-eetzaal genaamd 'Hal van Muziek' opent naar de twee suites en drie grote slaapkamers, elk met eigen comfortabele badkamer.
De suites bestaan elk uit een slaapkamer, badkamer en eetkamer met sofa die als extra bed kan dienen. De hoge plafonds zijn prachtig gewelfd.
Suite 1: Er is een grote, antieke open haard versierd met marmer. Het meubilair omvat een divan die kan worden omgevormd tot een tweepersoonsbed. De kamer heeft vier ramen met uitzicht op de tuin. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer, gemaakt van marmer en uitgerust met een wastafel, een toilet en een douche.
Het tweepersoonsbed is 160 cm breed.
Suite 2: Deze suite bestaat uit drie met elkaar verbonden kamers: een slaapkamer, een zitkamer en een badkamer. De zitkamer heeft een divan die uitgeklapt kan worden tot een tweepersoonsbed en een bureau. De kamer heeft drie grote panoramaramen met uitzicht op het groen en de heuvels. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer, ruim, van marmer en uitgerust met een wastafel, een toilet en een douche.
Het tweepersoonsbed is 160 cm breed.
Slaapkamer 3: De kamer heeft twee eenpersoonsbedden (80 cm), die op verzoek tegen elkaar geschoven kunnen worden tot een tweepersoonsbed. De kamer heeft een raam met uitzicht op het groen en de heuvels. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer, uitgerust met een wastafel, een toilet en een douche.
Slaapkamer 4: De kamer heeft een raam met uitzicht op de tuin en de heuvels. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer met een wastafel, een toilet en een douche.
Het tweepersoonsbed is 160 cm breed.
Slaapkamer 5: De kamer heeft een raam met uitzicht op de tuin en de heuvels. Deze slaapkamer heeft een en-suite badkamer, uitgerust met een wastafel, een toilet en een douche.
Het tweepersoonsbed is 160 cm breed.
Voorzieningen van dit appartement
- Afwasmachine
- Badkamer met douche
- Badkamer met ligbad
- Barbeque
- Buiten met tuinmeubelen
- Eigen buitenterras
- Kamer met 1 één-persoons bed
- Kamer met 2 één-persoonsbedden
- Kamer met twee-persoonsbed
- Oven
- Privé buiten met tuinmeubelen
- Satelliet TV
- TV (soms gemeenschappelijk)
- Wasmachine (soms gemeenschappelijk)
- Zwembad






